Ekonomi

Panasonic, Türkiye’nin en mutlu işyerleri arasında!

Panasonic Electric Works Türkiye, İnsan Kaynakları ve Kurumsal İlişkiler Departmanı tarafından 2022 yılında hızlanan dönüşüm yolculuğunun başarılı sonuçlarını almaya başladı.

Panasonic Global tarafından gerçekleştirilen çalışan anketi sonuçlarına göre çalışan mutluluğunda bir önceki yıla göre yüzde 15 artış sağlayan şirket, marka sloganı ‘En İyisini Yaşayın’ yaklaşımı ve İK yaklaşımı ile oluşturduğu birçok yenilikçi uygulamayı hayata geçirdi. “Önce İnsan” odaklı yönetim ilkesi, uluslararası Mutlu Yer To Work organizasyonu tarafından yürütülen “Mutlu İş Yerleri – Türkiye’nin En Mutlu İş Yerleri Araştırması” çerçevesinde “Olağanüstü Çalışan Deneyimi” sertifikası ve ödülünü almaya hak kazanmıştır.

“Amacımız, çalışma arkadaşlarımızın her zaman en iyisini deneyimlemesidir”

Panasonic’i Türkiye’nin en keyifli iş yerleri arasına sokan bu değerli ödülle ilgili açıklamalarda bulunan Panasonic Electric Works Türkiye İnsan Kaynakları ve Kurumsal İlişkiler Genel Müdürü Kenan Soral, “Mevcut insan kaynağımızı en değerli zenginliğimiz olarak tanımlıyoruz.

İnsan Kaynakları ve Kurumsal Bağlantılar Ekibi olarak, çalışanların iyimserliğini ve coşkusunu artıran, herkesin parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyacağı bir kurum kültürü oluşturmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda tüm iş süreçlerimizi “Önce İnsan” ilkemizden ödün vermeden yürütür, çalışma arkadaşlarımızın bağlılığını ve memnuniyetini artırmak için fark ve sürpriz yaratan uygulamalarımıza hız kesmeden devam ederiz. Amacımız, çalışma arkadaşlarımızın şirketimizde sürekli “En İyi”yi deneyimlemeleridir.

Önümüzdeki dönemde de “Kolektif Akılla Yönetim” ilkesini temel dayanak noktamız olarak kabul ederek, çok iyi kadrolu, çalışan memnuniyeti yüksek, ülkemizin örnek şirketlerinden biri olmak için çalışmaya devam edeceğiz. açık iletişimi ve ortak aklı ön planda tutan yaklaşımlarla kurum kültürü. Tüm çabalarımızın International Happy Place to Work organizasyonu tarafından takdir edilmesi bizim için memnuniyet verici.”

ilkadimhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu